Aly ben Salem porträtt
2013-04-19
180720
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SALEM, Aly Ben (1910-2001):(2), parporträtt. med dedikation, signerad och daterad Aly Ben Salem 31/12 1966, kol och blyerts, 64x49 cm vardera