Bankett empirestil
Vollendet
2013-04-23
180665
| Höchstes Gebot | 1 300 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
BANKETT, empirestil, mahogny, förgyllda beslag, längd 94 cm
Ytskador, förstärkningar