Peter Åström färglitografi
Vollendet
2013-04-17
180139
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
ÅSTRÖM, Peter (född 1946): Komposition, signerad Peter Åström -81, färglitografi, 14/56, 57x76 cm