Bordslampa "Anna Lampan"
Vollendet
2013-04-11
179431
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 800 SEK |
BORDSLAMPA, 1970-tal, Ateljé Lyktan, "Anna Lampan", böjträ, lampskärm i canvas och bambu, höjd 60 cm
Bamburing med ytskador