Anna Palm akvarell
Vollendet
2013-04-07
178105
| Höchstes Gebot | 7 600 SEK |
| Schätzwert | 8 000 SEK |
PALM, Anna (1859-1924): Kustbild, signerad Anna Palm, akvarell och täckvitt, 32x45 cm