CF Reuterswärd litografi
Vollendet
2013-04-04
177886
| Höchstes Gebot | 1 400 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934):(3) Kompositioner, signerade CFR, färglitografier, vardera 51x40 cm, oramade