Bordsspegel Karl Johan
Vollendet
2013-03-27
176888
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
LÅDSPEGEL, 1800-talets första hälft, Karl Johan, mahogny, intarsia, höjd 45 cm
Slitage, fanérskador