Bordsur i brons
Vollendet
2013-03-27
176023
| Höchstes Gebot | 6 000 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
BORDSUR, brons, 1800-talets slut, höjd 57 cm
Skador, emaljsprickor