Marianne Kanter olja
Vollendet
2013-03-26
175651
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
KANTER, Marianne (född 1944): Solbadande, monogramsignerad MK, olja på duk, 60x53 cm