Pelle Åberg oljemålning
Vollendet
2013-03-25
175504
| Höchstes Gebot | 7 600 SEK |
| Schätzwert | 8 000 SEK |
ÅBERG, Pelle (1909-1964): Interiör med dansande par, signerad Pelle Åberg, olja på duk, 76x59 cm
Ytskador, smärre färgbortfall