Reuterswärd färglitografi
Vollendet
2013-03-15
174200
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): Komposition, signerad och numrerad Reutersvärd 30/200, färglitografi, bladmått 62x72 cm