Kandelabrar von Schierholz
Vollendet
2013-03-03
172414
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
KANDELABER, för fem ljus, porslin, Tyskland, von Schierholz malaerai, dekor av puttis och blommor, höjd 50, två-delade
Skador, lagningar