Thomas Hafström oljemålning
Vollendet
2013-03-19
172317
| Höchstes Gebot | 3 200 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
HAFSTRÖM, Thomas (född 1954): Marilyn Monroe, signerad T Hafström, olja på duk, 70x50 cm