Hugo Zuhr oljemålning
Vollendet
2013-02-24
171140
| Höchstes Gebot | 6 400 SEK |
| Schätzwert | 8 000 SEK |
ZUHR, Hugo (1895-1971): "Från Hovs hallar, monogramsignerad samt a tergo Hugo Zuhr, olja på duk, 60x81 cm