Tor Bjurström oljemålning
Vollendet
2013-02-10
169052
| Höchstes Gebot | 7 600 SEK |
| Schätzwert | 5 000 SEK |
BJURSTRÖM, Tor (1888-1966): Fjällbäck, stämpelsignerad Bjurström, intyg a tergo, olja på duk, 62x46 cm