Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
HELLSTRÖM, Olof (född 1923): Landskap med hus, signerad och daterad Olof Hellström -45, olja på pannå, 39x48 cm
Zustandsbeschreibung
168910
2013-02-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner