Olle Nordberg olja
Vollendet
2013-01-19
166062
| Höchstes Gebot | 2 400 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
NORDBERG, Olle (1905-1986): "Fågelsång", signerad och daterad Olle Nordberg 71, olja på duk på pannå, 29x49 cm