Oljemålning
Vollendet
2013-01-11
165428
| Höchstes Gebot | 7 600 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): "View from Lisbon Portugal", signerad och daterad Magalhaës -80, olja på duk, 95x170 cm