Oidentifierad konstnär oljemålning
Vollendet
2013-01-04
165045
| Höchstes Gebot | 2 200 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Stadsvy, otydligt signerad, daterad 92, olja på dubblerad duk, 26x40 cm