Alexander Langlet oljemålning
Vollendet
2012-12-22
164189
| Höchstes Gebot | 3 400 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
LANGLET, Alexander (1870-1953): Karolin till häst, signerad Alex Langlet, olja på duk, 38x48 cm