Bengt Landin färglitografi
Vollendet
2012-12-20
163582
| Höchstes Gebot | 500 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
LANDIN, Bengt (född 1933): Tupp med kråkor, signerad Bengt Landin 210/250, färglitografi, bladmått 79x59 cm