Alfred Wahlberg oljemålning
Vollendet
2012-12-17
163142
| Höchstes Gebot | 5 000 SEK |
| Schätzwert | 7 000 SEK |
WAHLBERG, Alfred (1834-1906): Skärgårdslandskap, signerad A Wahlberg, olja på duk, 45x60 cm