Bokskåp 1800-tal
Vollendet
2012-12-15
163138
| Höchstes Gebot | 64 000 SEK |
| Schätzwert | 30 000 SEK |
BOKSKÅP, stockholmsarbete i Karl-Johan, 1800-talets första hälft, mahognyfanér, höjd 260, 230x58 cm, nycklar finns
Smärre fanérskador, slitage