Märklin vagnar 22 st

Märklin vagnar 22 st
Märklin vagnar 22 st
Märklin vagnar 22 st
Märklin vagnar 22 st
Märklin vagnar 22 st
Märklin vagnar 22 st
Märklin vagnar 22 st
Märklin vagnar 22 st
Märklin vagnar 22 st
Märklin vagnar 22 st
Märklin vagnar 22 st
Märklin vagnar 22 st

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MÄRKLIN VAGNAR, H0, 22 st godsvagnar, omkring 1930-40-tal, 320S, 314BP, 311Kb, 311b, 320, 320S, 362, 374St 2 st, 363, 364, 365 2st, 372 3 st, 381 6 st

Skador, delvis omlackerade och renoverade

162777

2012-12-15