Magnus Creutz oljemålning
Vollendet
2012-12-14
162710
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
CREUTZ, Magnus (1909-1989): Damporträtt, signerad Creutz, olja på duk, 35x27 cm