Fat porslin Kina
Vollendet
2012-12-07
161780
| Höchstes Gebot | 2 600 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
FAT, porslin, Kina, 18/1900-tal, dekor i emaljfärger, diameter 34 cm
Smärre nagg