Olof Gyling akvarell
Vollendet
2012-12-03
159980
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
GYLLING, Olof (1870-1929): Gräsänder, signerad, akvarell, 40x28 cm