Oidentifierad konstnär oljemålning
Vollendet
2012-11-18
158288
| Höchstes Gebot | 2 600 SEK |
| Schätzwert | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kustlandskap med fiskarpar, olja på duk, bär signatur, 30x50 cm