Dalahäst 1900-talets början
Vollendet
2012-11-16
157859
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
DALAHÄST, 1900-talets början, rödmålad med polykrom dekor, höjd 17 cm
Öronen med smärre skador