Arne Lindberg oljemålning
Vollendet
2012-11-13
157210
| Höchstes Gebot | 3 400 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
LINDBERG, Arne (1918-1998): Komposition, signerad och daterad Arne Lindberg -65, olja på duk, 97x130 cm