Golvlampa Svenskt Tenn
Vollendet
2012-11-09
156595
| Höchstes Gebot | 3 800 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, Josef Frank för Svenskt Tenn, 50-tal, modellnummer G 2568, skärm saknas
smärre skador