Erland Cullberg olja
Vollendet
2012-11-07
156047
| Höchstes Gebot | 7 600 SEK |
| Schätzwert | 5 000 SEK |
CULLBERG, Erland (1931-2012): Porträtt, signerad Erland C, olja på duk, 92x82 cm cm