Dalahästar 3 st

Dalahästar 3 st
Dalahästar 3 st
Dalahästar 3 st
Dalahästar 3 st
Dalahästar 3 st
Dalahästar 3 st
Dalahästar 3 st
Dalahästar 3 st
Dalahästar 3 st
Dalahästar 3 st

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DALAHÄSTAR, 3 st, höjd 7-18 cm, varav en märkt ?utställningen 19?

Skador och lagningar

155761

2012-11-04