Anders Zorn etsning
Vollendet
2012-10-30
154797
| Höchstes Gebot | 4 000 SEK |
| Schätzwert | 5 000 SEK |
ZORN, Anders (1860-1920): Skerikulla, 1912, signerad Zorn, etsning, 25x19,8, Asplund 247, Hjert & Hjert 159, ZG 247