Oidentifierad konstnär 1600/1700-tal
Vollendet
2012-10-30
154714
| Höchstes Gebot | 4 600 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1600/1700-tal, Mytologiskt motiv med putti och satyr, olja på duk, 63x107 cm
Dubblerad, duklagning