Gustav Rudberg oljemålning
Vollendet
2012-10-28
154437
| Höchstes Gebot | 4 000 SEK |
| Schätzwert | 5 000 SEK |
RUDBERG, Gustav (1915-2001): "Mot kväll - Hven", signerad Rudberg, olja på duk, 59x80 cm