Carl Brandt pastell
Vollendet
2012-10-27
154246
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
BRANDT,Carl (1852-1930) 2 st: Insjölandskap, signerade C Brandt, en daterad 98, pastell, ca 53x18 cm vardera
Obetydliga ramskador