Byrå
Vollendet
2012-10-21
153033
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
BYRÅ, rokokostil, mahognyfanér, mässingsbeslag, höjd 81, 113x63 cm
Skador och lagningar