Johannes Olsson färglitografi
Vollendet
2012-10-05
150697
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
OLSSON, Johannes (född 1945): Komposition, signerad JO, EA, färglitografi/blandteknik, 68x56 cm