Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
STOP, 2 st, KALLSKÅL, tenn, varav en femstämplat, höjd 19-21 cm
Skador, inristat personnummer
148746
2012-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här