Oidentifierad konstnär oljemålning
Vollendet
2012-09-18
147838
| Höchstes Gebot | 7 600 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Hare i vinterlandskap, osignerad men daterad 1913, olja på duk, 40x55 cm