Mikael Barrehag oljemålning
Vollendet
2012-09-14
147370
| Höchstes Gebot | 600 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
BARREHAG, Mikael (samtida): Landskap, signerad Mikael Barrehag, olja på duk, 38x46 cm