Vaxrullar till fonograf
Vollendet
2012-09-30
144903
| Höchstes Gebot | 4 200 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
FONOGRAFRULLAR, cirka 80 st, omkring 1900, standardrullar, delvis i originalförpackningar
PROVENIENS: Karl-Gustaf Guldbrands samling
Diverse skador