Rikard Lindström Oljemålning
Vollendet
2012-08-25
143986
| Höchstes Gebot | 7 600 SEK |
| Schätzwert | 8 000 SEK |
LINDSTRÖM, Rikard (1882-1943): Skärgårdmotiv, signerad och daterad Rikard Lindström 1913, olja på duk, 100x138 cm