La danse des Faunes
Vollendet
2012-08-14
142653
| Höchstes Gebot | 4 000 SEK |
| Schätzwert | 5 000 SEK |
PICASSO, Pablo (Spanien 1881-1973): La danse des Faunes, 1957, signerad i trycket, litografi, 41x52, Bloch 830
Smärre fuktskador