Siri Rathsman olja
Vollendet
2012-07-18
141376
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
RATHSMAN, Siri (1895-1974): Stilleben, signerad Siri Rathsman, olja på duk, 62x79 cm
Proveniens: Konstnärens familj
Duklagning