Lennart Jirlow litografi
Vollendet
2012-07-17
141323
| Höchstes Gebot | 2 600 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): "Fruktkorg", signerad L. Jirlow, 22/400, färglitografi, 55x38 cm, oramad