Blomsterstilleben oljemålning
Vollendet
2012-07-11
140888
| Höchstes Gebot | 7 600 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, blomsterstilleben, olja på duk, 50x39 cm
Proveniens: Ett sörmländskt herrgårdshem