Porträtt av Hampus Stellan Mörner
Vollendet
2012-07-09
140742
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, porträtt av Hampus Stellan Mörner, blandteknik, 51x37 cm
Proveniens: Ett sörmländskt herrgårdshem