Esaias Thorén oljemålning
Vollendet
2012-06-27
140000
| Höchstes Gebot | 7 600 SEK |
| Schätzwert | 8 000 SEK |
THORÉN, Esaias (1901-1981): Stilleben, signerad och daterad E. Thorén, olja på pannå, 33x40 cm